آموزش رایگان اسکچاپ

ساخت وبلاگ
چکیده : آموزش رایگان اسکچاپبه جرات میتونیم بگیم بهترین جایی که میتونی برای آموزش اسکچاپ انتخاب کنی سایتی به ... با عنوان : آموزش رایگان اسکچاپ بخوانید :

آموزش رایگان اسکچاپ
به جرات میتونیم بگیم بهترین جایی که میتونی برای آموزش اسکچاپ انتخاب کنی سایتی به نام طراح شید است. باور نمیکنی؟ پس پیشنهاد میکنم روی این لینک کلیک کنی و زندگیتو متحول کنی! آماده ای؟

حتما از خودت میپرسی چرا؟ چون طراح شید تنها پایگاه آموزش اسکچاپ ای که داره به صورت خیلی تخصصی این نرم افزار مدلسازی رو توی ایران جا میندازه و خوبه که بدونید که قابلیت های اسکچاپ بی حد و مرزه و شاید بشه گفت تو ایران 20% قدرت این نرم افزار اورده شده اما طراح شید روز به روز داره این رقمو میبره بالاتر تا طراحان عزیز ما بفهمند تا الان از چه نعمتی استفاده نمیکردند. از همه جالبتر اینه که همه ی این آموزش ها رایگانه. پس سریع به جمع ما بیا تا روز به روز قوی تر از همیشه بشیم و این مسیر رو انقدر طی کنیم که همه ی دنیای اطرافمون رو خودمون با ذهن خلاقمون بتونیم بسازیم.

یکی از نیازهای بنیادین و اساسی انسان ها در طول تاریخ، نیازی به نام مسکن بوده است که از جهات مختلف دارای اهمیت ویژه ای می باشد. در طول تکامل تمدن بشری، انسان ها توانسته اند؛ سطح کیفیت خانه ها و ابنیه مورد استفاده خود را با استفاده از علوم و فناوری های گوناگون ارتقا بخشیده و مسکن را از مفهوم اولیه که در دنیای اولیه داشته است، به میزان بسیار زیادی جدا نمایند.

چرا بایستی نسبت به کسب آموزش طراحی اسکچاپ (Sketchup)  اقدام نماییم؟

اسکچاپ (Sketchup) به عنوان نرم ‌افزاری بسیار ساده و مورد استفاده در سه بعدی ‌سازی به ویژه در رشته معماری محسوب می شود. البته شایان ذکر است که نرم ‌افزار اسکچاپ در حوزه های مربوط به مهندسی راه و ساختمان، مهندسی مکانیک، و همچنین طراحی بازی ‌های کامپیوتری کاربرد زیادی دارد.

به طور کلی ویژگی ها و قابلیت های پیش‌ بینی شده در اسکچاپ، سبب شده است که بسیاری از کاربران و طراحان در ابعاد مختلف کاری از جمله غرفه سازی، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی صنعتی و غیره از نرم افزار اسکچاپ استفاده نمایند.

به دلیل نقطه قوتی که نرم افزار اسکچاپ در طراحی های مربوط به رشته معماری دارا می باشد؛ بسیاری از معماران به منظور طراحی ایده های معماری مد نظرشان در محیط نرم افزاری، اقدام به فراگیری و استفاده از نرم افزار اسکچاپ می نمایند. همچنین به دلیل اهمیت نرم افزار اسکچاپ در رشته معماری و رشته های دیگر، بازار کار نسبتا مناسبی پیرامون طراحان اسکچاپ وجود دارد و برخورداری از تخصص طراحی اسکچاپ، این امتیاز را برای متخصصان این نرم افزار به وجود می آورد که؛ از رزومه بسیار قدرتمندی برای استخدام در شرکت های کوچک و بزرگ برخوردار باشند.

آمارها مبین این موضوع می باشند که استفاده از نرم افزار اسکچاپ در سالیان اخیر در سراسر جهان رشد روز افزونی داشته است و می توان این نرم افزار را یک نرم افزار فراگیر و بسیار کاربردی در رشته معماری و سایر رشته هایی که نام برده ایم، قلمداد می نمود.

پاسخی به سوالات متداول کاربران پیرامون دریافت آموزش طراحی اسکچاپ

  1. هزینه های خرید پکیج های ویدویی و pdf آموزش طراحی اسکچاپ در مجموعه طراح شید به چه میزان است؟

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه بزرگ طراح شید، از انواع پکیج های ویدویی و pdf آموزش طراحی اسکچاپ مجموعه طراح شید بازدید نموده و از قیمت های این پکیج ها اطلاع کسب نمایید. همچنین؛ از تخفیف های مقطعی پکیج های ویدویی و pdf آموزش طراحی اسکچاپ و دیگر آموزش ها غافل نشوید.

  1. با دریافت آموزش طراحی اسکچاپ، می توانم برای خودم درآمد زایی داشته باشم؟

بله. قطعا کسب و کارهای بزرگی به دنبال طراح اسکچاپ برای اجراسازی طرح های معماری و دیگر حوزه های فعالیتی شان می باشند که به طراحان اسکچاپ، حقوق های مناسبی می پردازند. کافیست از تخصص طراحی اسکچاپ با استفاده از شیوه های مدرن برخوردار باشید.

 

 

آموزش,رایگان,اسکچاپ,...
نویسنده : کاووسی فر بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 25 آذر 1397 ساعت: 0:51