پوتین: اسکریپال خائن و منفور است

ساخت وبلاگ
چکیده : اسکریپال خائن و منفور است اسکریپال خائن و منفور است خبرگزاری ایسنا: رئیس‌جمهوری رو... با عنوان : پوتین: اسکریپال خائن و منفور است بخوانید :

اسکریپال خائن و منفور است

 • اسکریپال خائن و منفور است

  خبرگزاری ایسنا: رئیس‌جمهوری روسیه از سرگئی اسکریپال، جاسوس سابق کشورش که با ماده نوویچوک دچار مسمومیت شد به عنوان "شخصی خائن و آدمی منفور" یاد کرد.

   ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در سخنانی به مناسبت هفته انرژی روسیه در مسکو ادعاهای انگلیس مبنی بر مداخله روسیه در این امور را ترکیبی از تحقیر و ریشخند دانست. پوتین با اشاره به مسمومیت دو فرد دیگر در آمسبری افزود: می‌گویید آدم‌هایی به بریتانیا رفتند تا آن ولگردها را مسموم کنند؟ این حرف‌ها چیست؟

  علاوه بر این، رئیس‌جمهوری روسیه تاکید کرد، پوشش اخبار مرتبط با مسمومیت سرگئی اسکریپال در سالزبری هویت اصلی او را مخدوش کرد. پوتین گفت: گاها می‌شنوم که از اسکریپال به عنوان یک نوع فعال حقوق بشر یاد می‌کنند! او فقط یک جاسوس بود که به مردم خودش خیانت کرد. او واقعا یک خائن ملی است. او یک آدم منفور است.

  انگلیس سرویس اطلاعات ارتش روسیه را به صدور دستور ترور اسکریپال در ماه مارس متهم کرده است. ماه سپتامبر بازرسان انگلیسی دو مظنون به نام‌های روسلان بوشیروف و الکساندر پتروف را به عنوان عاملان این حمله اعلام و تاکید کردند که این دو افسران ارتش روسیه هستند.

  موضع پوتین همواره در قبال اتهامات مطرح شده علیه کشور تند بوده است اما اظهارات اخیر او با تلاش کرملین برای پاک کردن این داستان از تیتر اول اخبار مغایرت داشت. دیمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه دوشنبه به خبرنگاران تاکید کرد: ما حرف دیگری نداریم که به این داستان‌ها اضافه کنیم.

 

پوتین:,اسکریپال,خائن,و,منفور,است,...
نویسنده : کاووسی فر بازدید : 4 تاريخ : جمعه 13 مهر 1397 ساعت: 9:45